• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість

Наша гордість

Переможці та призери ІІ (районного) Всеукраїнського етапу учнівських олімпіад з базових дисциплін 2017-2018 н.р.

ПІП учня Клас Предмет Місце Вчитель
1 Філатова Катерина 4 Б гімназ. Англійська мова І Неруш Н.В.
2 Діденко Максим 5 Б гімназ Англійська мова І Пастухова Л.А.
3 Полтава Віолета 5 А гімназ Німецька мова І Говорун І.П.
4 Барбул Анастасія 6 А гімназ Українська моваі література ІІ Шевченко С.М. Глуховська С.М.

Переможці та призери ІІ (районного) Всеукраїнського етапу учнівських олімпіад з базових дисциплін 2015-2016 н.р.

ПІП учня Клас Предмет Місце Вчитель
1 Діденко Віра 5 А Англійська мова І Ситник А. М
2 Діденко Даніїл 7 г. Англійська мова І Неруш Н. В.
3 Беліменко Олександр 4 г Хімія І Колодяженська Т. І.
4 Павлище Ірина 5 А Німецька мова І Шевчук Н. П.
5 Мазепа Марія 6 г Німецька мова І Шевчук Н. П.
6 Прунцева Марія 5 Б Історія І Лівінська Л. В.
7 Сургай Ірина 7 г Педагогіка і психологія І Шурупова Т. Д.
8 Михайленко Владислава 5 А Українська мова ІІ Глуховська С. М.
9 Якименко Павло 7 г. Англійська мова ІІ Неруш Н. В.
10 Мазепа Марія 6 г. Українська мова ІІ Шевченко С. М.
11 Якименко Ангеліна 4 г Англійська мова ІІ Неруш О. М
12 Щипанський Сергій 4 г Німецька мова ІІ Говорун І. П
13 Діденко Віра 5 А Хімія ІІ Колодяженська Т. І.
14 Мазепа Марія 6 г Географія ІІ Кутова О. М.
15 Бондарь Олег 6 г Інформатика (програмування) ІІ Ошийко Т. М.
16 Бондар Олександр 5 Б Інформаційні технології ІІ Ошийко Т. М.
17 Цікаленко Нікіта 6 г Інформаційні технології ІІ Кривошея Л. В.
18 Воробйова Юлія 4 г Французька мова ІІ Ситник А. М.
19 Діденко Віра 5 А Образотворче мистецтво ІІ Омельченко Т. Т.
20 Михайленко Владислава 5 А Правознавство ІІІ Білокриницька В. І.
21 Щипанський Сергій 4 г Світова література ІІІ Воловненко Г. О.
22 Мазепа Марія 6 г Світова література ІІІ Горбенко Л. П.
23 Діденко Михайло 7 кл Образотворче мистецтво ІІІ Омельченко Т. Т.
Призер IV Всеукраїнського етапу учнівських олімпіад з базових дисциплін
Діденко Данііл6 (гімназійний)ІІІ місцеАнглійська моваНеруш Наталія Василівна
Переможець ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
Діденко Данііл6 (гімназійний)Англійська моваНеруш Наталія Василівна
Переможці та призери ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
Діденко Віра І місце Англійська мова 4 А (гімназійний) клас Ситник Аліна Миколаївна
Діденко Даніїл І місце Англійська мова 6 (гімназійний) клас Неруш Наталія Василівна
Павлище Ірина І місце Німецька мова 4 А (гімназійний) клас Говорун Ірина Петрівна
Бондар Олег ІІ місце Англійська мова 5 (гімназійний) клас Неруш Ольга Миколаївна
Бондарчук Анюта ІІ місце Історія 7 Б (гімназійний) клас Зателепа Любов Іванівна
Васильківський Володимир ІІ місце Хімія 7 Б (гімназійний) клас Колодяжинська Тамара Іванівна
Цикаленко Нікіта ІІ місце Інформаційні технології 5 (гімназійний) Кривошея Людмила Вікторівна
Михайленко Владислава ІІІ місце Українська мова і література 4 А (гімназійний) клас Глуховська Світлана Миколаївна
Крекотень Анна ІІІ місце Трудове навчання 5 (гімназійний) клас Кравченко Зінаїда Сергіївна
Богачук Анастасія ІІІ місце Біологія 6 (гімназійний) клас Колодяженський Михайло Миколайович
Бородавка Микола ІІІ місце Математика 7 Б (гімназійний) клас Кривошея Людмила Вікторівна
Король Наталія ІІІ місце Економіка 7 А (гімназійний) клас Погребна Олена Володимирівна
Конкурс знавців української мови імені Петра Яцика

ПІП учня, клас

ПІП учителя

Кількість балів

Місце
Мироненко Богдан, 1 Б (гімназійний)Шевченко Світлана Миколаївна50ІІІ
Савіна Світлана,
7 Б (гімназійний)
Кивгила Тамара Сергіївна43,5ІІІ
Кiлькiсть переглядiв: 510

Коментарi